"Am vinit la voi, cu drag" - concert Reghina Belei la Torino

Duminică, 8 noiembrie 2015 de la orele 16.00 la Teatrul Valdocco din Torino, Via Salerno n. 12 interpreta de muzică populară maramureşană, Reghina Belei îşi va lansa primul album, în cadrul unui spectacol folcloric intitulat "Am vinit la voi, cu drag" transmite Primăria din Torino pe pagina sa de limbă română, preluată de Romanian Global News.
Iubitorii muzicii şi ai costumului popular maramureşan se vor putea bucura de un spectacol de folclor autentic.
Intrarea este gratuită.
