România o țară condusă de mafia serviciilor secrete

Scris de Metin Cerchez. Posted in Dezvaluiri


Sunt repetate niște imagini la malul mării ,la un restaurant-Zorile-cu traian băsescu și mircea băsescu și ofițerii SPP lângă ei….Ei bine SRI era și el acolo…

Cu toate acestea nimeni nu i-a spus lui traian basescu ca patronii de la Zorile-Caracota,Tararache si altii sint implicati in furtul din conducte de benzina si motorina de sute milioane euro?Ba da. Mergind acolo, traian basescu a musamalizat dosarele penale de care nu s-a mai auzit nimic-s-au ingropat…..De cine credeti?

Hai să vă zic cine erau procurorii șefi:

 

Deliorga Cristian dus la CSM cu dosar penal musmalizat de coruptie in caz concurs procurori sefi -si amanta sa ,Adina Florea-oameni de casa ai lui traian basescu….Dat afara din magistratura de CSM ,procurorul Nita Teodor, a devenit avocatul mafiei-inclusiv al lui Zelca -pina mai ieri ospatar la Nejloveanu -restaurant Balada ,devenit miliardar in euro-DNA nu intreaba de unde are averea ilicita?-asociat cu radu mazare in hoteluri- clan fratii si hotii de benzina-vinduta la Primo….Stiti unde a primit teodor nita vila de milioane euro? In cartier Primo- facut din banii de benzina si motorina furata de acest grup infractional organizat-exista rapoarte DGIPI-strict secret….Apoi Teodor Nita in 2007 a fost reprimit fara concurs ,procuror, ,de traian basescu prin decret prezidential…Asa s-au ingropat multe dosare penale ,inclusiv cel de santaj al lui -mircea basescu si tiganii mafioti ai lui bercea mondialu,si s-au facut la comanda dosare penale-inclusiv mie-impotriva celor care au avut curajul sa-i infrunte si sa spuna adevarul…Dumnezeu le dă pedeapsa acum…

Mai departe-la botezul puiului de țigan, in spate aparte inclusiv cind da bani-din spagi?-TESELEANU-sef vama port Sud Agigea controlata in totalitate de mafia familiei traian basescu si mircea basescu….

Iulian Teseleanu

Seful vamii Constanta la botezul unor mafioti-SRI si DNA nu au vazut? Stiti ce inseamna asta?Ei bine prin acest port vin containerele cu marfa contrabanda-suta la suta -din China in Uniunea Europeana marfa de contrabanda contrafacuta-Abibas in loc de Adidas,Mike in loc de Nike etc. -e un scaner ultramodern care nu functioneaza la misto-DNA nu stie?….Unde se vinde marfa asta? La complex NIRO-und seful e sef la UNPR condus de Gabriel Oprea ministru de interne ,general securitate ,ofiter ascuns mason grad mare…Unul diin sefii NIRO, este Ion Badea -fost ofiter DNA-ptr protectie si angajat la OTV-emisiune in fiecare luni la dan diaconescu.Containerele firmei Triton ale familiei basescu-conduse de Anca Ivascu-directoare BRD Constanta care dadea mafiei tiganesti milioane euro cu acte false si nu-i mai urmarea pe tigani-caz str 3 nr 2 din Ovidiu jud Constanta- veneau cu tigari,droguri,arme si marfa contrabanda. Protecția era asigurată de cei amintiți.

UNPR era in echipa lui traian basescu-boc-in 2008 si 2009 cind ponta victor era ministru ptr. relatia cu parlamentul in guvernul Boc-si facea cu traian basescu Noul Cod Penal care scotea marea coruptie in afara legii..Verificati daca nu credeti…Acum UNPR a tradat echipa lui traian basescu si a trecut cu generalii sai corupti ,masoni ai SRI.SIE,DNA,SPP etc in echipa de masoni penali ai lui ponta victor si sebastian ghita -patron Romania Tv si membru comisia de control SRI-mai sa vezi….

Complexul Comercial Europa e al lui nicu gheara -cel care i-a dat ptr campanie electorala lui traian basescu 6 milioane euro sa scape de generalul DGIPI Ardeleanu zis si Vulpea…Dar Vulpea avea dosare despre toti…Mare mason si el s-a retras la Cluj-orasul masoneriei care conduce tara -si si a lasat baiatul sa fure cu baietii lui Magureanu sef SRI si altii-baietii tineri din energie-echipa lui ponta victor si dan sova-evrei masoni mafioti….E o cloaca .,un wc plin de diaree aceasta tara..Vechi și noi securiști ne conduc..Fraierii doar votează ptr o bere și un pui..

Hai ca va da mazare un pui moca ,din banii nostri ai celorlalti…..Toti sint corupti…George Maior ,omul lui traian basescu-sanchi-e nasul de cununie al lui ponta victor-casatorie ordonata de masonerie- ca gaj ptr furaciune…Asa cum iliescu ion a luat-o pe nina -la ordin evreiesc bolsevic cum se purta si se poarta…..

http://stareanatiunii.com/romania-o-tara-condusa-de-mafia-serviciilor-secrete.html

Share

Adaugă comentariu


Codul de securitate
Actualizează

Copyright © NecenzuratMM.ro 2009-2026