JUSTITIA CORUPTA DIN ROMANIA PROTEJATA DE UN SECURIST

In decembrie 2013 cunoscutul actor si autor DAN PURIC a afirmat: “ România , nu este un stat, este un stat mafiot condus de nişte securişti nenorociţi”.
Doriti sa stiti bugetul serviciilor secrete din Romania,in situatia in care suntem o tara fara prea mare insemnatate pe tabla de sah a marilor puteri?
WASHINGTON POST :”România, o țară cu populație de 19 milioane,FĂRĂ DUȘMANI EXTERNI,are ȘAPTE AGENȚII DE INFORMAȚII. Activiștii pentru democrație susțin că s-a ajuns aici pt.a se face ABUZ de puterea SPIONAJULUI spre a se obține avantaje neloiale față de adversarii POLITICI și a dezgropa date compromițătoare”!









